Aktualny czas: 08-17-2018, 01:10 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie złożyć pozew
06-01-2013, 10:11 PM
Gdzie złożyć pozew
Witam mam pewien proble.

Mam komornika za długi swojej matki a dokładniej za mieszkanie w którym ona mieszka, ja nigdy w tym mieszkaniu nie mieszkałam a jakimś cudem byłam tam zameldowana przez okres 5 lat. Dodam też że tytułem sądu rodzinnego byłam przyznana opiece prawnej ojcu a matka miała ograniczone prawa rodzicielskie. Dług o jakim tu moga to około 170tys zł. Pisałam już do ZbiLK-u o zawieszenie postępowania wobec mojej osoby ale niestety zawieszą tylko wtedy jak sprawę podam do sądu, z tym że nie chcą mi powiedzieć jaką tą sprawe mam założyć.Juz raz moje matka była wyeksmitowana z jednego mieszkania i miasto zameldowało wszystkie dzieci z nią łącznie ze mną, tylko dlaczego nikt nie zapytał mnie albo mojego ojca o zdanie, przez to teraz muszę płacić kolosalny dług , moja matka nie pracuje wiec z niej tego nie sciągają, ja też duzo nie zarabiam i dodatkowo mam 2 małych dzieci co łączy sie również z wydatkami, przez ten dług ledwo łączę koniec z końcem. Moje pytanie brzmi tak .... jaką sprawę mam założyć w sądzie żeby już nie spłacać długów matki ???
Mam dokumenty, listy potwierdzające ze nie mieszkałam u niej, cała korespondencja z banków z pracy, szkoły zawsze przychodziła na adres ojca. Bardzo proszę o pomoc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości