Aktualny czas: 11-13-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sfałszowany testament
05-30-2013,
Sfałszowany testament
Mój ojciec napisał testament, który został otwarty na sprawie o nabycie spadku z wniosku drugiej żony mojego ojca, która w tym testamencie nie zostaje powołana do spadku. Sprawa spadkowa została odroczona na wniosek pełnomocnika tej pani. następnie dwa miesiące później dostaję zawiadowmienie z sądu z wnioskiem tej kobiety o otwarcie drugieg0 testamentu, który jest w jej posiadaniu i o którym wcześniej nie było w ogóle mowy. oglądając oba testamenty goły okiem widać, że to nie pisał mój ojciec, ale dla pewności zleciłam prywatną analiżę grafologiczną, która wykazała, ze testamenty pisały dwie różne osoby.Ponadto, ta pani zwraca się o powołanie grafologa do mojego testamentu, jako dowód przedstawiając próbki pisma rzekomo mojego ojca, których oczywiście mój ojciec nie pisa( widać goły okiem, poza tym grafolog stwierdził, że i testament i próbki pisma załączone przez nią pisała ta sama osoba.)Co zrobić w trakiej sytuacji i czy jest możliwość udowodnienia, że ta osoba ppełniła fałszerstwo. Bardzo proszę o odpowiedż, gdyż sprawa już zakilka dni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości