Aktualny czas: 08-17-2018, 01:12 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyłudzenie
05-30-2013, 10:25 PM
wyłudzenie
Witam,
Zostałam powaznie oszukana przez mojego ex, nie bede sie rozpisywac ale kazde słowo, praca, zawód, dom, rodzina okazało sie uszustem po czasie.

Do sedna.
Mielismy leciec na wczasy za granice, on zarezerował wycieczke w biurze podruzy itaka w Opolu, podał termin lotu. Ja dołożyłam sie kasą na wycieczke, nie całosc ale czesc dosc sporo jak dla mnie sume pieniedzy mu wpłaciłam na konto.

Minelo pare tygodni ja przygotowana i czekajaca na lot, dowiaduje sie ze on nie leci bo lot odwołany.
Dzwonie na lotnisku i... zadnego lotu o tej godzinie nie bylo do Egiptu, dzwonie do biura itaka w opolu zanej rezerwacji nie bylo. Fakt zawierzyłam... ale znalismy sie prawie rok a pozatym był lekarzem, co sie okazło tez pozniej kłamstwem i miałam nadzieje ze to odpowiedzialny czlowiek. Niewazne.

Facet znikł...

Kasy nie chce oddac. Dzwonie do niego i pisze smsy, ciagle mi pisze ze tak ze on kase odda ale tak juz z 3 tygodnie dobre do tego obraza, dzwoni szwagier to grozi ze sie zemsci na nim, na mnie i na rodzine ze dzwonimy do niego i ze mam sie pozegnac z kasa, a za telefony bedzie sie mscił i pusci nasze numery tel w obieg...

Byłam u jego rodziców, bogu ducha winni ludzie.. nie wiedza nic co sie dzieje, potwierdziły sie tylko kłamstwa.

Pytanie czy zgłaszajac sprawe na policje mam szanse wygrac sprawe i złapac typa...?
Jak wyglada proces postepowanie, dodam ze moje smsy były zawsze grzeczne w ktorych to ja prosze sie o wlasne pieniadze. Gdzie on mi za to grozi...

Jakie kroki powinnam podjąć...?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości