Aktualny czas: 12-05-2021, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pozew cywilny
05-30-2013,
pozew cywilny
Na początku pragnę wszystkich pozdrowic.
Przechodzę do rzeczy...
Teśc obiecał mi i słownie iż po wzięciu dotacji UE po dwóch latach jakie miał prowadzic firmę firmę przekarze mi czyli zięciowi i jego córce, a zarazem mojej żonie. Przez dwa lata dokładałem pieniądze do firmy na wszystkie koszty, czynsz, towar opłaty etc. było to jakieś 150 tys zł. teśc po dwóch latach czyli w czerwcu 2010r wyzucił nas z lokalu przy pomocy policji a cała firma stałą na niego. Złożyłem pozew do sądu pracy o zwolnienie bez uzasadnienia i również złożyłem zawiadomienie do prokuratury o wyłudzenie pieniędzy od nas. Niestety teśc zmarł tego samego roku w pażdzierniku. Sprawa w sadzie pracy została zawieszona, a prokuratura odpisała że ponad wszelką wątpliwośc należy uznac ze pomiędzy nami była jakaś forma umowy bo nie włożył bym w tą firmę tyle pieniędzy i nie pracował bym razem z żoną po 500 godzin miesięcznie. Odmówili postępowania wskazując, że naprawienia szkody należy dochodzic na drodze postępowania cywilnego. Prokuraturze dostarczyłem kikadziesiąt kopii z przelewami i prokurator zasądził 68999zł. Pieniądze pochodzą z kredytów jakie zaciągnołem i też z środków własnych.. obecnie mam komornika i 3 kredyty spłącam z opóźnieniem około 1000dni... Chcę złożyc pozew na teścia o odszkodowanie 70 tys zł i wyrządzonej krzywdy 70000 odsetki nie możnośc zarobkowania itp... Rodzina czyli tesciowa szwagierki, żona pozrzekały się całkowicie majątku do 6 miesięcy... teścia rodzenstwo matka z tego co się orientuje to nie. Wielka prośbę mam do was moi drodzy Państwo co robic gdzie pozew składac od czego zacząc okarzcie trochę dobrego serca i pomóżcie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości