Aktualny czas: 10-16-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subiektywny ranking adwokat prawo karne Wrocław
04-22-2018,
RE: Subiektywny ranking adwokat prawo karne Wrocław
Ile zapłaciłeś prawnikowi w sumie? Może ten akurat był dobrym znajomym prokuratora, jakoś go ugadał, a przede wszystkim przeanalizował ZEBRANY MATERIAŁ DOWODOWY, którym tutaj nigdy nikt dysponować nie będzie. Tutaj można tylko udzielić porady i odpowiedzieć na pytanie na podstawie tego, co jest zaprezentowane. Wróżbitów Maciejów tutaj nie uświadczysz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-22-2018, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-22-2018 przez Nebraska.)
(04-22-2018 )Goog_goo napisał(a):  @Nebraska, skorzystaj z porady prawnej prawdziwego prawnika, bo tutaj zbyt wiele się nie dowiesz w tej sprawie... Byłem w podobnej sytuacji, tylko że u mnie był alkohol a nie THC. Mi też wszyscy tutaj mówili "3 lata zakazu i min 5000 grzywny, innej opcji nie ma" a i umoralniać jeszcze potrafią W moim przypadku pomimo, że na początku w stresie zgodziłem się na dobrowolne poddanie się karze wyższej ostatecznie dostałem warunkowe umorzenie. Więc najlepiej idź do adwokata i on ci powie jakie masz szanse bo każda sprawa jest inna

Którego adwokata wybrałeś? Z tego co widzę ludzie we Wrocławiu do spraw karnych polecają adwokata Pawła Borowskiego więc chyba się do niego wybiore chyba, że polecasz kogoś innego? Ile trwała sprawa, czy to duże koszty?
04-22-2018,
Tak także mi go polecali i go wybrałem. Obeznany w temacie dużo takich spraw prowadzi z tego co zauważyłem. tu musisz być cierpliwy sprawa chwilę trwała, była apelacja prokuratury itd. Koszty trudne do przewidzenia bo masz jeszcze koszt każdej rozprawy, apelacja tez dodatkowo płatna - kilka tysięcy wyszło. Dla mnie się i tak opłacało
04-22-2018,
Ale jak nie zabrali ci prawa jazdy?
04-22-2018,
Zabrali az tak dobrze nie było ale dla mnie kluczowa sprawa to było aby nie być karanym bo nie mogłem mieć tego w papierach ze względu na pracę dlatego dążyliśmy głównie do tego
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości