Aktualny czas: 08-22-2018, 09:20 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subiektywny ranking adwokat prawo karne Wrocław
05-21-2013, 08:20 AM
Subiektywny ranking adwokat prawo karne Wrocław
Szukam informacji o dobrych adwokatach karnistach z Wrocławia, niestety bardzo ciężko coś zlokalizować, mało takich tematów w internecie a Ci co byli dobrzy w tym temacie 5 lat temu czy nadal są ok? Proszę użytkoników którzy korzstali o jakieś porady do kogo udać się z poważną sprawą
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2013, 07:24 PM
RE: Subiektywny ranking adwokat prawo karne Wrocław
Dobry adwokat karnista na wagę złota, nie tylko co zna przepisy i piszę zażalenia ale także umie wykorzystać własną interpretacje przepisów - wiadomo nie każdą sprawę można wygrać ale zawsze można ugrać lepszy wyrok.
07-06-2013, 06:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-16-2014 06:19 AM przez Dominica.)
rankingi macie na portalach z opinami o prawnikach - jest tego dość dużo w sieci http://www.krajowyrejestrprawnikow.pl czy http://www.wybierzprawnika.com
10-16-2014, 06:25 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-21-2015 06:25 AM przez Sonens.)
Poczytałem nieco i dobre opinie w sieci ma kancelaria adwokacka http://adwokat-sprawy-karne.info adw. Paweł Borowski - czy ktoś może podpowiedzieć czy warto zlecać tam sprawę karną, czy ktoś już z tą kancelarią wspópracował?
12-02-2014, 04:24 AM
odnośnie rankingów warto poczytać tutaj http://www.blog.wybierzprawnika.com/rank...iarygodny/ ciekawe opracowanie tematu i szczera prawda!
11-05-2017, 05:16 AM
chciałbym odświeżyć nieco temat poszukuję adwokata dla brata - kwestie związane z karą pozbawienia wolności a dokładnie odroczenie wykonania kary. poszukuję najlepszego adwokata z Wrocławia do tego typu spraw. proszę o pomoc
04-22-2018, 06:07 AM
Witam.

We Wrocławiu zatrzymano mnie do kontroli. Musiałem wyglądać na mocno nie wyspanego ponieważ policjant stwierdził że chce zrobić test na ślinę.

THC pozytywnie - paliłem 2h wcześniej - potem krew.

2 tygodnie temu otrzymałem stężenie we krwi 3,5ng/ml razem z opisem że sprawa ma być przez organy prowadzące sprawę zaklasyfikowana jako po użyciu lub pod wpływem. Adnotacja w badaniach podaje że 2,5ng reprezentuje 0,5 promila. (DRIUD)

-Jechałem zgodnie z przepisami
-Odpowiadałem na pytania, byłem kontaktujący
-Nie przeszukano mnie, nie przeszukano pojazdu
-Ruch pieszych i rowerzystów właściwie zerowy (2 stopnie celcjusza)
-Ruch samochodów minimalny - godzina 21
-Z notatek 4 policjantów tylko jeden który mnie zatrzymał napisał że miałem poszerzone źrenice(kolor oczu w dzień wyklucza sprawdzenie czegoś takiego, tym bardziej że latarką po oczach mi nie świecili) oraz napisał że dynamiczna jazda (auto ma 39KM...) ale zgodnie z przepisami.

Z osób podczas pobrania krwi - bez zastrzeżeń, oczy ok, ubranie ok, zachowanie równowagi również, odpowiadający na pytania.

Chcą mi przedstawić zarzuty z 178 kk
Pytanie kto i na jakiej podstawie zaklasyfikował to jako przestępstwo ?
Czy da się jeszcze walczyć o zmianę na wykroczenie ?
Czy warunkowe umorzenie z przyznaniem się i z propozycją zabrania prawa jazdy na rok i zapłacenie na fundację niższej kwoty jak minimum 5000zł ma szansę powodzenia ?

Ogólnie czy w świetle obecnych przepisów da się jakoś załagodzić tą sprawę?

Do którego prawnika we Wrocławiu iść z tematem czy ogólnie warto wydawać pieniądze w takiej sytuacji?

Czy ktoś z was miał podobne stężenie i okoliczności i jaki był finał ?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
04-22-2018, 06:09 AM
Przykro mi ale niestety nic się nie da zrobić. 5k zł kary plus odbiór prawka to minimalna kara obligatoryjna. Nie warto iść do adwokata, szkoda pieniędzy
04-22-2018, 06:15 AM
(04-22-2018 06:07 AM)Nebraska napisał(a):  Ogólnie czy w świetle obecnych przepisów da się jakoś załagodzić tą sprawę?

Żartujesz sobie czy co?
Na jakiej podstawie i kto? Prokurator na podstawie wyników krwi. 3 lata i 5000 zl minimum.

W dobie dzisiejszego podejścia prokuratury do tego typu przestępstw nic nie ugrasz. I całe szczęście.
04-22-2018, 06:19 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-22-2018 06:35 AM przez Goog_goo.)
@Nebraska, skorzystaj z porady prawnej prawdziwego prawnika, bo tutaj zbyt wiele się nie dowiesz w tej sprawie... Byłem w podobnej sytuacji, tylko że u mnie był alkohol a nie THC. Mi też wszyscy tutaj mówili "3 lata zakazu i min 5000 grzywny, innej opcji nie ma" a i umoralniać jeszcze potrafią W moim przypadku pomimo, że na początku w stresie zgodziłem się na dobrowolne poddanie się karze wyższej ostatecznie dostałem warunkowe umorzenie. Więc najlepiej idź do adwokata i on ci powie jakie masz szanse bo każda sprawa jest inna
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości