Aktualny czas: 11-19-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zwiększyć szanse na opiekę nad dziećmi
10-16-2018,
Jak zwiększyć szanse na opiekę nad dziećmi
Podpowiedzcie nie wiem co robić pozew jest złożony z mojej inicjatywy bez orzekania o winie opieka naprzemienna nad dziecmi (10 lat , 4 i 3) z miejscem zamieszkania u ojca bo w czasie składania nie miałam mieszkania ..... teraz wynajmuje mieszkanie z nowym partnerem i chce walczyć o to żeby dzieci były ze mną tym bardziej ze bardzo lubią mojego nowego partnera mówią ze nie chcą do taty tylko do mnie i do wujka .... jak najmłodsza córka śpi u mną i po 3 dnich ojciec po nią przyjechał płakała histerycznie wczepiona we mnie bo ona chce być z mama chce spać z mama a on ją siła wyrywa mi z rąk..... co mam robić fakt u ojca mają 2 pokoje ja wynajmuje kawalerkę mąż dużo zarabia ja mało .... jak mogę zwiększyć swoją szansę na to żeby dzieci były u mnie jak sąd na to będzie patrzył jakie mam szanse
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-16-2018,
RE: Jak zwiększyć szanse na opiekę nad dziećmi
Przede wszystkim większe mieszkanie żeby warunki do wychowywania dzieci. To że on więcej zarabia dla mnie nie ma znaczenia. Pieniądze to nie wszystko.
10-16-2018,
RE: Jak zwiększyć szanse na opiekę nad dziećmi
Nie rozumiem autorki postu, chce opieki naprzemiennej a walczy o miejsce pobytu dzieci.. Ustalicie 2 centra życiowe dzieci i matki i ojca rozdzielając przykład : 1 tydzień w miejscu zamieszkania ojca i 2 tydzień w miejscu zamieszkania matki. To proste.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości