Aktualny czas: 01-21-2022, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z deweloperem
10-16-2018,
Problem z deweloperem
Proszę o poradę. Problem z developerem. Kupiliśmy mieszkanie na osiedlu Bliski Tarchomin w Warszawieod developera Grupolar 4 lata temu. W salonie pod oknem "spuchł" nam dębowy parkiet, zniszczył się. Wezwaliśmy parkieciarza, stwierdził, że okno balkonowe jest źle obsadzone i przemarza, stąd szkody parkietowe. Zgłosiliśmy problem developerowi w usterkach w ramach rękojmi (zapisane w protokole). Developer przybył, potwierdził zaistniały problem i obiecał naprawę. Od pół roku obiecuje kolejne terminy naprawy i ekipa nie przychodzi. Okno nie posiada progów cieplnych oraz izolacji. Co mam z tym zrobić? Czy mam podstawę prawną, jeśli tak, to jaką, by sprawę skierować do sądu? Bardzo proszę o pomoc w opisanej sprawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-16-2018,
RE: Problem z deweloperem
Czeka pewnie na przedawnienie, gdyz samo zgloszenie szkody o ile mi wiadomo tego biegu nie przerywa. Najlepiej Na wszelki wypadel zloz w sadzie zawezwanie do próby ugodowej-w ten sposob przerwiesz sobie bieg przedawnienia i dalej go cisnij. Najlepiej wszystko na piśmie. Powodzenia. Przed Tobą dluga droga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości