Aktualny czas: 01-21-2022, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odszkodoanie za wypadek w pracy
10-16-2018,
Post: #1
Odszkodoanie za wypadek w pracy
Zgłaszam się do Państwa z sprawa o firmie która pomaga uzyskać odszkodowanie.
Narzeczony miał 2wypadki w pracy, będąc na zwolnieniu lekarskim podpisał umowę z taką firma i ta firma miała go reprezentować na sprawie, Pani mecenas z owej firmy napisała dla nas kilka pism ( zażalenie do PIP 2 pozwy oraz pismo o przyznanie nam adwokataz urzędu) na tym skończyła się ich praca gdy przyszlo nam wezwanie na sprawę zadzwonilismy do firmy o pomoc adwokata z ich strony , pani mecenas powiedziała że oni nie mogą się zajmować sprawa karna ani w sądzie pracy i musieliśmy wziąć adwokata z urzędu (dopiero wtedy dowiedzieliśmy się o tym że ta firma nie może prowadzić naszej sprawy). Doszło do mediacji mąż doszedł do ugody z pracodawcą i chcieliśmy zamknąć sprawa z tą firmą. Zadzwonilismy o nich by poinformować o tej sytuacji a Pani chce od nas swoich 30% czy ma do tego prawo?
Pan z którym podpisaliśmy umowę z którym rozmawialismy obiecywał nam że będziemy mieć adwokata na sprawie że o nic nie musimy się martwić że firma wszystkim się zajmie, i że jeśli będziemy chcieli zerwać z nimi umowę to nie poniesiemy żadnych kosztów Pan nazwał to wtedy ich ryzykiem .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-16-2018,
Post: #2
RE: Odszkodoanie za wypadek w pracy
Ha, wygląda na to, że podpisaliście umowę z jakąś firmą "doradztwa prawnego", a nie np kancelarią czy innym rzeczywistym prawnikiem. Niestety, ale bez wglądu w szczegóły tej umowy będzie to wróżenie z fusów. Jeśli chcesz, to wklej tu skany całej umowy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości