Aktualny czas: 10-16-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy po dziedziczeniu
Dzisiaj,
Problemy po dziedziczeniu
Mam pytanie, moja znajoma odziedziczyła mieszkanie po rodzicach w którym mieszka razem z dziećmi, do tego mieszkania jest jeszcze jej siostra i brat, wyrokiem prawomocnym jest mieszkanie podzielone - czyli 1/3 znajomej, 1/3 jej siostry i 2/3 jej brata tu jest okej - nie będę się rozpisywać. Lecz teraz, jej rodzeństwo które od lat nie mieszkało z nią, chce pieniędzy za ich należne części mieszkania, ale ona sama nie jest ich w stanie spłacić finansowo nie ma takiej możliwości , czy jeżeli rodzeństwo założy jej sprawę w sądzie o należne pieniądze, czy musi ich spłacić gotówkowo, czy może a nawet chce bo nie ma jak ich spłacić - aby oni się w prowadzili do tego mieszkania jest bardzo duże 4 pokoje, czy sąd może kazać jednak dać ich należne w gotówce. Bardzo proszę o pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Dzisiaj,
RE: Problemy po dziedziczeniu
Nie moze tak powiedziec poniewaz sad nie moze nakazac im tam mieszkac jedyne opcje to albo ona splaca rodzenstwo albo sie wyprowadza i rodzenstwo splaca ja lub trzecia opcja sprzedaja mieszkanie i dziela pieniadze uzyskane ze sprzedazy na trzy rowne czesci
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości