Aktualny czas: 10-16-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przed rozwodem
Dzisiaj,
Przed rozwodem
Hej, takie pytanie; jestem jeszcze przed rozwodem, mieszkamy osobno, jest syn lat 9, głównie przy mnie ale 2 dni z tatą. Otóż jeszcze-mąż nie chce dać pieniędzy na syna tylko sam wszystko kupować, bo "nie chce mi dawać pieniędzy". Moim zdaniem to jest próba przejęcia władzy, pokazanie, że on tu rządzi.
Bo tak- kupuje mu tony niepotrzebnych gratów, jakieś dziadostwo, ale że dziecku potrzeba np. nowych spodni to już nie wie. Wie tyle ile ja mu powiem, a potem zgrywa ojca miesiąca. Nigdy nie poświęcał mu czasu, teraz nagle niby robią dużo rzeczy. Ok, fajnie, ale moim zdaniem to próba uzyskania opieki naprzemiennej, żeby nie płacić alimentów. On chce rządzić, on chce kupować i przynosić ale mi pieniędzy żadnych do ręki nie dać, bo ja jestem beznadziejną matką i w ogóle nieodpowiedzialną itp.
Czy przesadzam, czy powinnam z radością zgodzić się, żeby on kupował rzeczy i dawał? Bo niby to jest ok, ale serio myślę, że on chce zachować kontrolę nade mną i nad całym naszym życiem... może mi tylko złe doświadczenia tak podpowiadają?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Dzisiaj,
RE: Przed rozwodem
No i prawidłowo, że się angażuje. Nie wiem gdzie problem skoro chce opieki naprzemiennej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości