Aktualny czas: 10-17-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlecę prowadzenie sprawy kolizja drogowa
04-05-2013,
Zlecę prowadzenie sprawy kolizja drogowa
Dzień dobry,

W lutym 2012r miałem kolizję samochodową w Bydgoszczy. Inny samochód, nie ustępując mi pierwszeństwa, a wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, uderzył we mnie sporządzając mi szkodę. Kierowca przyznał się do winy (spisaliśmy oświadczenie, później też była policja, ponieważ sprawca musiał jechać dalej).

Wziąłem lawetę, auto odstawiłem do mechanika. Sprawę całą scedowałem na mechanika (on miał się wszystkim zająć). Mechanik wezwał rzeczoznawcę, który wycenił straty na nieco ponad 8tyś zł. PZU (ubezpieczyciel sprawcy wypadku) oczywiście wypłaciło mi mniej pieniędzy, bo 4200zł. Uważam to bezzasadne.

Mechanik jednak nie chce sprawy toczyć dalej, ponieważ nie widzi w tym żadnego interesu (swojego) Oglądałem też program TV poświęcony takim sprawom, w który doradcy radzili aby takie sprawy kierować do sądu i w 99.9% takie sprawy się wygrywa. Zdaję sobie sprawę też z tego, że PZU nigdy nie chce wypłacić 100% należnego odszkodowania (wyceny rzeczoznawcy).

Chciałbym skierować sprawę na drogę postępowania sądowego. Oczywiście wszystkie dokumenty posiadam. Najchętniej oddałbym sprawę firmie, która zna się na procedurach i ma dośw. w odzyskiwaniu pieniędzy od ubezpieczycieli.
Zdrowotnie nikt nie ucierpiał.

Czy bylibyście Państwo zainteresowani prowadzeniem tej sprawy? Jeśli tak to na jakich warunkach.

Bardzo proszę o odp.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości