Aktualny czas: 10-20-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kradzież towaru
10-12-2018,
Kradzież towaru
Ukradlem towar za ok 13 tys zl. w zeszlym roku bedac kawalerem, nigdy nie karany przyznalem sie do winy, kara ma byc na podstawie.art 355&1 k.p.k zdjecie dokumentu poniżej. Sprawa sie odbyla, jednak sad nie.uwzględnił tego bo oskarżyciel posilkowy zakwestionowal dlugosc okresu naprawienia szkody dokumentem z 12.06.2017. Tym dokumentem, to ugoda pozasadowa miedzy mna a pokszywdzona strona ze w terminie od kwietnia do sierpnia splace kwote ratalnie, co.juz uczyniłem. Sprawa wróciła do prokuratora, ten dzis zadzwonil i zabrania zbytu samochodu jako zabezpieczenie majątkowe bo nie mam pieniedzy na wplata.na jakies konto.mialem go sprzedac z braku srodkow do zycia. Żona i do tego w ciazy :/ Bede znów na policji, bo dla niego to za drobna sprawa i znow.jakies wyjasnienia I jezeli mam dokumenty świadczące o spłacie dlugu mam wziac (prokurator nic nie wie o ugodzie i splacie dlugu, choć ugoda trafiła do sadu, dowiedzial sie o tym dzis odemnie.) To we wniosku o ukaranie pominie naprawianie szkody,
Jestem obecnie bezrobotny, juz zonaty i oczekujemy dziecka. Zona jest na l4, wiadomo ciąża. Staram sie o posade w pracy, jednak zaswiadczenie o niekaralnosci, a raczej jego brak moze zniweczyc plany o zatrudnieniu. Nie mam pieniedzy juz na zaplate grzywny, ani kosztow sadowych bo napewno sprawa wroci do sadu. Wiem ze powinienem myslec w chwili kiedy kradlem towar, to nic nie tlumaczy ale zrobilem to bo potrzegowalem gotowki.
Jakie czynnosci podjac, slyszalem o wniosku o.dobrowolne poddanie sie karze, wniosek o odroczenie, albo o wymierzenie kary.
Czy znow pójść na propozycje.prokuratora, czy może przed.sądem liczyc na łagodniejszy wymiar kary.??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości