Aktualny czas: 10-20-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zatrzymanie za jazde po pijanemu - co robić który adwokat Wrocław
10-11-2018,
Zatrzymanie za jazde po pijanemu - co robić który adwokat Wrocław
Witam. W nocy 10.10 br. zostałem zatrzymany przez policje za jazdę po alkoholu. Tej samej nocy zostało mi zabrane prawo jazdy. Wynik testu alkomatem miałem 0,76 mg/l. Za tydzień mam się stawić na posterunku. Proszę powiedzcie mnie jaka kara mnie czeka? Na jak długo dostane zakaz prowadzenia pojazdów? W sądzie będzie się liczyć ilość mg/l czy promile? Do którego adwokata we Wrocławiu najlepiej się udać. Bardzo proszę o odpowiedź
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2018,
RE: Zatrzymanie za jazde po pijanemu - co robić który adwokat Wrocław
Podejrzewam ze prawo jazdy zabiorą Ci na okres dłuzszy niz rok co wiąze sie z ponownym egzaminem , 0,76 mg wiec popełniłes przestepstwo a za to grozi kara zatrzymania prawka od 1 roku do 10 lat , do tego grzywna do 5000 tys zł , jezeli pierwszy raz to pewnie jakas kara pozbawienia wolnosci w zawieszeniu , czekają Cie jeszcze badania lekarskie i koszty , koszty i jeszcze raz koszty. Ciezko przewidziec na ile Ci wezmą prawko i jaka bedzie grzywna. Pozdrawiam.
10-12-2018,
RE: Zatrzymanie za jazde po pijanemu - co robić który adwokat Wrocław
Jak podczas zatrzymania zapytałem się policjantów na jak długo mogę być pozbawiony prawka, nie mogli powiedzieć dokładnie na ile czasu, ale podejrzewali, że może to być 1,5 roku, o grzywnę nie pytałem, wtedy nie byłem jeszcze tego świadomy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości