Aktualny czas: 10-16-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trudny rozwód
10-11-2018,
Trudny rozwód
złożyłam pozew o rozwód z winy męża bo pil,wszywki klub AA, skierowanie do szpitala na odwyk gdzie jest napisane myśli samobójcze,problemy w pracy, że pije od kilkunastu lat, urojenia zdrad żony,prowadzi auto pod wplywem alkoholu... dok z Niemiec że spowodował wypadek pod wpływem alkoholu. A wczoraj czytam jego odp na pozew i szok!!!
Chce rozwodu z mojej winy bo jestem osobą apodektyczna że wyganialam go z domu bilam go popychalam zabranialam wszystkiego. A wszywka i wizyta u psychiatry to dla świętego spokoju!!! ma 5 świadków z czego 4 osoby to rodzeństwo. że utrudnia mu kontakty z synem że odbiera go ciągle z przedszkola gdzie w tym roku odebrał go może 5 razy.
Jak się bronić?można podważyć opinie psychiatry?
w pozwie napisałam że ma kochankę dołączyła billingi z 2 m-cy gdzie dziennie jest ok 60 sms do niej w pozwie mąż nie wspomniał o niej nic.
Wniosłam o zabezpieczenie rodziny oddalił wniosek.
W pozwie napisał że dokłada się rodzicom do kosztów utrzymania 1200zl!!! W domu mieszkają 4 osoby które mają dochód.
A na paliwo wydaje 1500 zl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2018,
RE: Trudny rozwód
Papier przyjmie wszystko więc bez obaw takich spraw w sądach jest tysiące gdzie winny stara się zrobić z siebie ofiarę.
Jeśli chodzi o dzieci i to, ze zarzuca Ci utrudnianie kontaktów. Teraz za kazdym razem pisz do niego smsy "czy przyjdzie do dziecka?" , "czy odbierze z przedszkola?". Ogólnie każda wasza dyskusja powinna mieć po sobie jakiś ślad bo jak widać małżonek ma dużą wyobraźnię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości