Aktualny czas: 12-16-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawa rozwodowa i znęcenia , zakaz zbliżania
10-11-2018,
Sprawa rozwodowa i znęcenia , zakaz zbliżania
Witam . Mianowicie jestem przed 2 sprawa rozwodowa z orzeczeniem winy męża .
Porzucił mnie i synka w styczniu do tej chwili jego kontakty z dzieckiem są bliskie zeru ale tu chodzi bardziej o to orzeczenie winy .
A mianowicie mam świadka który oświadczył że zezna dokładnie co mąż mu mówił na nie jednym spotkaniu z nim . Dokładnie przyznał mu że chce doprowadzić do mojej choroby psychicznej by mi odebrać syna . A najlepiej jakby mnie zamknęli w ośrodku dla obłąkanych lub jeszcze lepiej spróbowała popełnić samobójstwo .
Jego celem było bym zniknęła samoistnie .
Czy po takich zeznaniach mogę wnioskować o to by ukarać go za znęcanie i zakaz zbliżania do mnie .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2018,
RE: Sprawa rozwodowa i znęcenia , zakaz zbliżania
Masz zawsze takie prawo. Jednak kolejność jest ważna, Twoje zeznania, zeznania świadka i Twój wniosek. Sąd powie co dalej, prawdopodobnie potrzebne jest zgłoszenie do prokuratury i osobne postępowanie.
10-11-2018,
RE: Sprawa rozwodowa i znęcenia , zakaz zbliżania
Mi kiedyś była powiedziała. "wykonam jeden telefon i po Tobie zginiesz gdzieś w lesie" przy paru osobach było to powiedziane. Czy miałbym wobec tego wziąć ich namowic na zeznania? Zrobić sprawę o groźby wobec mojego życia. Usmialem się tylko wtedy. Bo nikt poważnie dosłownie nie poszedł by robić z tego problem i posmiewiska. Pozwolę sobie na ostatnią spekulacje. A może motywem jest to. Fałszywy przyjaciel "psychopaty"
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości