Aktualny czas: 08-17-2018, 01:11 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenie do prokuratury
04-05-2013, 12:13 AM
Zgłoszenie do prokuratury
Dzień dobry!!!! Mam straszny problem i nie wiem jak z tego wybrnąc. Gdy zmarła moj ojciec (2002) stałem sie włascicielem mieszkania w 1/4 , 3/4 ma moja matka.
Ja wyrowadziłem sie z domu mieszkam z zoną matka mieszka sama, na poczatku jeszcze płaciła za mieszkanie pozniej zaczeły sie schody oczywiście nie mowiła o długu poszłem do spoldzielni pisma przychodza teraz tez do mnie do domu raz zapłaciłem 9000 przez rok płaciłem normalny czynsz w obecnej chwili mnie nie stac. Wczoraj dostałem pismo z sadu ze spóldzilnia oddała sprawe do sadu i znowu jest do zapłacenia 3500,00, teraz moje pytanie czy ja płace tylko 1/4 tej sumy czy jak matka nie pracuje bo jest alkoholiczka płace wszystko i tak bede płacił do konca.

A drugie pytanie jak rozmawialem z moją "mamusią" wczoraj to się okazałao ze jakas kobieta własnie w 2002 roku dała jej lewe zaswiadczenie na które wzieła auto niby dla tej kogiety bo ta kobieta nie mogła wziąśc na siebie oczywiscie ta kobieta spłaciła 2 raty i na tym koniec dług do dnia dzisiajszego to ok 60 ooo, w związku tym mam 2 pytanie bo oczywiscie mama nie chce powiedziec kto to taki czy moge złożyc doniesienei doprokuratury czy to nie bedzie juz przedawnione sprawa działa sie w 2002 ale cały czas ona twierdzi ze przychodza pisma z róznych instytucji skupujacych dług.

dziekuje z góry za odp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości