Aktualny czas: 12-11-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry adwokat prawo karne Świdnica
10-11-2018,
Dobry adwokat prawo karne Świdnica
Poszukuję sprawdzonego adwokata od spraw karnych w Świdnicy. Sprawa dotyczy jazdy po alkohou i złamania zakazu prowadzenia pojazdów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-17-2018,
RE: Dobry adwokat prawo karne Świdnica
Czy udało się ustalić do kogo iść z tym tematem. Problem mam taki, że wydmuchałem 0. 19mg drugi pomiar 0. 18mg. Miałem prawo jazdy ze wszystkimi kategoriami. Jestem kierowcą cieżarówki. Czy ktoś miał podobny problem i być może udało mu się tą sprawę załatwić jakoś tak aby nie stracić wszystkich uprawnień?
10-17-2018,
W mnie sytuacja była taka, że mialem odebrane prawko na B a kategorie CE zostawione. Wydmuchałem 0, 18mg, 6 miesięcy zakazu B + 1000zł kara sadowa + 150zl koszta sadowe. Ale to było w 2015 r. Jak odzyskałem dokument okazało się ze trzeba zrobić psychotesty i badania lekarskie w WOMPIE. Gdzie pozytywne orzeczenie dostałem na B a na CE negatywne (pomimo ze tylko B mialem zabrane).

Odwołałem się od tego. Udało sie i Odzyskałem prawko. Ogólnie do takich spraw MUSISZ MIEĆ dobrego prawnika i to od razu. Najlepiej nic nie mówić, nic nie gadać nic nie wyjaśniać bo później wszystko przeciwko tobie w sądzie od razu telefon do adwokata i słuchać tylko go. Ja korzystałem z adwokata który ma najlepsze opinie do tych spraw w regionie adwokata Pawła Borowskiego z Wrocławia ale działa też bez problemu w sądzie w Świdnicy. Później wyciągnął też z opresji mojego znajomego ale u niego załatwił warunkowe umorzenie postępowania czyli jeszcze lepiej
10-17-2018,
Czasami warto dobrowolnie poddać się karze i mieć temat z głowy
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości