Aktualny czas: 12-15-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po kupnie auta...
04-05-2013,
Po kupnie auta...
mam taki problem: kupiłem auto z 95r, było w bardzo atrakcyjnej cenie dlatego się na nie skusiłem. Przy zakupie sprzedawca poinformował mnie ze auto ma stary akumulator (wymieniłem go), stłuczona szybę w mało widocznym miejscu (czekam na wstawienie) i sam zauważyłem ze sprzęgło jest już do wymiany. Wg sprzedawcy to były wszystkie wady jakie auto posiada, wiec podpisaliśmy umowę dostałem kluczyki do auta sprzedawca dostał wynegocjowaną cenę ale gdy tylko przyjechałem do domu 60km od miejsca zakupu auto zaczęło się gotować i okazało się ze zepsuta jest uszczelka pod głowicą, za taką cenę bylem świadomy ze parę rzeczy może być do naprawy więc zaprowadziłem auto do mechanika gdy ten zaczął robić auto okazało się że ktoś próbował naprawić silnik ale zrobił to nieudolnie zostały połamane specjalne śruby (szpilki) silnikowe, pod głowicą okazało się ze ktoś coś kleił silikonem i z naprawy samego silnika wyszła druga cena auta. czy w jakiś sposób mogę odstąpić od umowy bądź żądać zwrotu części kosztów za naprawę ?? jestem pewny ze sprzedający wiedział o większości tych wad dlatego sprzedawał auto bardzo tanio
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości