Aktualny czas: 12-11-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kancelaria kredyt we frankach WROCŁAW - opinie
07-07-2018, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2018 przez Annapils.)
Kancelaria kredyt we frankach WROCŁAW - opinie
Wrocław. Którą kancelarię polecacie w walce z bankiem w sprawie o "kredyt we frankach" ?
Mam do wyboru

1. Optima Legal Consulting,
Armii Krajowej 6D/5, 53-041 Wrocław

2. Kancelaria Prawna Chudzikowski,
plac Powstańców Śląskich 8, 11-400 Wrocław

3. K&L Legal
Norwida 22/4, 50-374, 48-387 Wrocław

4. Kancelaria prawna PRIMUS
Aleksandra Hercena 3-5, 50-453 Wrocław

5. Votum S.A

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z ww kancelariami i mógłby się podzielić opinią? z góry dziękuję
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2018,
RE: Kancelaria kredyt we frankach WROCŁAW - opinie
ja mam doświadczenie z K&L Legal, takie że kontakt jest tragiczny. Robili mi analizę płatną kredytu Getin, trwało to bardzo długo, potem pisaliśmy jeszcze w sprawie tych zmian warunków co wysyłał wszystkim Getin i prosili by im to przesłać, po czym mnie zlali z góry na dół, nie odpisali a obiecali że przeanalizują to i odezwą się czy coś z tym robić. Na każde zapytanie czekałam na odpowiedź ponad 2 tyg.

ja będę ruszać ze wszystkim teraz. Zrobiłam dobre rozeznanie i teraz jeśli brać to tak naprawdę są 3 kancelarie które wyznaczają ścieżki a reszta tylko podąża za nimi. Tak więc biorę pod uwagę takie kancelarie

1. Mazur i Wspolnicy,
2. Adwokat Jacek Sosnowski,
3. Kancelaria prawna Barbara Garlacz
07-08-2018,
Te kancelarie są z Wrocławia?
07-08-2018,
Nie, ale w sprawach kredytów we frankach nie musisz mieć kancelarii ze swojego miasta bo i tak sprawa będzie tam gdzie bank ma siedzibę. Tak więc trzeba wyszukać po prostu najlepszą kancelarię. Nawet kancelarie z Wro chcą kontakt mailowy, ewentualnie może dojdzie do jednego spotkania a to już nie problem raz gdzieś pojechać.
07-08-2018, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2018 przez Feliktrom.)
(07-07-2018 )Alina_m napisał(a):  Tak więc biorę pod uwagę takie kancelarie

1. Mazur i Wspolnicy,
2. Adwokat Jacek Sosnowski,
3. Kancelaria prawna Barbara Garlacz

Moja kuzynka pracuje w sądzie, jedna sędzina też ma kredyt we frankach i ona mówiła, że rozważa tylko pomiędzy Mazur i Wspólnicy a kancelarią adw. Jacek Sosnowski.
07-08-2018,
Także poszukuję kancelarii najlepiej z Wrocławia ale nie koniecznie - do prowadzenia sprawy przeciwko Getin Bank a mój znajomy od Raiffeisen. Czy ktoś może napisać jakie są standardowe średnie koszta prowadzenia takiej sprawy? Czy ktoś zlecał może większą grupą i czy można wtedy negocjować z prawnikami jakieś zniżki.
07-08-2018,
Getin ma siedzibę w Warszawie, można rozważać złożenie sprawy do sądu w Warszawie. W I instancji bank ma fatalną passę - albo umowy nieważne, albo "odfrankowione".

W takim przypadku można się zastanawiać nad adwokatami nie tylko z Wrocławia zwłaszcza, że czołówka jak wskazano powyżej jest z Warszawy. Ceny są różne 25.000zł u Mazura to bardzo drogo chyba najdrożej na rynku. Generalnie spokojnie znajdziesz dobrego adwokata z czołówki za przynajmniej 10 tyś mniej.

Radzę uważać na wszystkie firmy występujące jako spółki z o.o. które w ostatnim czasie wyrosły jak grzyby po deszczu i wabią frankowiczów. To nie są ani adwokaci ani radcowie prawni bo im nie wolno prowadzić działalności jako tego typu firma. Spółki takie liczą na to, że nałapią klientów - proponują przy tym bardzo małe stawki na początek i większe procenty od odzyskanych należności. Przy tym mówią, że przecież gdyby nie byli skuteczni to by nie godzili się na wysoki procent od odzyskanej kwoty bo to ich główny zarobek. Ale prawda jest taka, że mocno się reklamują a później sprawy zlecają tanim prawnikom bez żadnego doświadczenia albo z bardzo nie wielkim którzy tylko kopiują to co robią wyspecjalizowane kancelarie. Przeważnie osoby które stoją za tego typu firmami zajmowały się wcześniej windykacją lub odszkodowaniami albo pośrednictwem finansowym albo nadal zajmują. Podsumowując co już było wilokrotnie mówione na wszelkich możliwych formach żadnego zlecania spraw firmom typu spółki z o.o. lub s.a
07-08-2018,
(07-08-2018 )Sofija987 napisał(a):  Czy ktoś może napisać jakie są standardowe średnie koszta prowadzenia takiej sprawy? Czy ktoś zlecał może większą grupą i czy można wtedy negocjować z prawnikami jakieś zniżki.
Dobre kancelarie są zasypane sprawami więc o negocjacji jakiejś konkretnej zapomnij. Jak powiedzą 16 tyś za prowadzenie to może zbijesz na 15,500 o ile w ogóle.

Wpisz sobie w google kredyt we frankch pozew hybrydowy tutaj można trochę taniej i zaoszczędzić ale to trzeba mieć osoby z tego samego banku które do tego jeszcze mają bardzo podobne umowy bo w niektórych bankach w różnym okresie umowy były różne.
07-08-2018,
Warto poczytać w internecie przed wyborem http://www.kancelariefrankowe-ranking.pl...ancelarii/ oraz tutaj https://nawigator.bankowebezprawie.pl/kancelarie-anty-frankowe-wedlug-siedziby/ . To już nie czasy gdzie na rynku była 1 czy 2 kancelarie
07-08-2018,
Czy ktoś dobrze się orientuje w naszych nibykredytach we frankach, jak to wygląda jak np wygrywasz sprawe o unieważnienie i dajmy przykład kredyt 300tys, wpłaciłeś w ratach 200tys i zostaje Ci do rozliczenia z bankiem 100tys. Jak to wygląda już po wyroku? Bank dogaduje się na te 100tys na kredyt w zł czy spłacasz nowe przeliczone raty (tą kwote 100tys na pozostałe 20lat)?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości