Aktualny czas: 11-13-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co może adwokat? Postępowanie karne Wrocław
04-04-2013,
Co może adwokat? Postępowanie karne Wrocław
Mam pytanie odnośnie możliwości adwokata… mam dziwne przejścia.
Pieniądze wziął odrazu, dużo mówił i opowiadał, dawał nadzieje i obiecywał... to było zaraz na początku aresztowania…teraz pierwsza sankcja zbliża się ku końcowi… z adwokatem kontakt układa się średnio… nie ma żadnych nowych wieści, nie wiemy nic o przebiegu postępowania, po prostu nic się nie dzieje… Na początku sankcji było złożone zażalenie odnośnie osadzenia w AŚ ale też zakończyło się na złożeniu pisma i nawet żadne spotkanie w tej sprawie się nie odbyło…
I tu moje pytanie… czy to wina adwokata (w sensie, że niezbyt się przykłada do tej sprawy), czy rzeczywiście adwokaci ograniczeni są przez prokuraturę i to od prokuratury zależy, ile informacji jest w stanie zebrać adwokat?
Może naprawdę adwokat do rozprawy nie wiele może zdziałać?

Aha i jeszcze jedno… czy im droższy adwokat tym lepszy?? Bo ten mój to nie przeraził mnie kosztami za postępowanie do rozprawy, chyba że za rozprawę sobie dużo zażyczy… Sprawa toczy się we Wrocławiu - więc ewentualnie pytanie o dobrego adwokata od prawa karnego we Wrocławiu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013,
RE: Co może adwokat? Postępowanie karne Wrocław
Sam fakt, że zadajesz takie pytania świadczy, żę adwokat nie przykłada się do sprawy. W pierwszej kolejności powinien Ci wytłumaczyć jak wygląda procedura, co można, jakie są możliwości, kiedy można podjąć oraz jakie podejmie działania - jak tego nie zrobił to znaczy, że się po prostu nie przykłada.
05-23-2013,
Dokładnie dobry adwokat karnista poinformował by Cie jak wygląda procedura i jakie są możliwości - przecież też za to mu płacisz. Zasadniczo adwokat ma prawo a wręcz musi sprzeciwić się każdemu niekorzystnemu postanowieniu dla swojego klienta która podlega zaskarżeniu - czyli w tym przypadku postanowieniu na przedłużenie tymczasowego aresztowania, co do spotkania to sama powinnaś o nie poprosić i zapytać czy jego zdaniem na podstawie materiału dowodowego zgromadzonego w sprawie istnieją przesłanki do przedłużenia aresztu - to że adwokat nie komunikuje się z Tobą hmm niektórzy po prostu mają taki styl pracy wiedzą co mają robić i nie zawracają głowy klientowi...
05-23-2013,
A napisz ile sobie adwokat policzył za prowadzenie sprawy i mniej więcej co jest w akcie oskarżenia? Jeśli chcesz namiar na dobrego adwokata karniste z wrocławia to napisz do mnie na prv, mozesz tez poszukać opinii na portalach typu http://www.dobryprawnik.org
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości