Aktualny czas: 10-16-2018, Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podział Majątku - adwokat cennik
04-04-2013,
Podział Majątku - adwokat cennik
witam,

niebawem będę zmuszony skorzystać z usług adwokata - nigdy jednak nie miałem stycznoći z tą branżą i pytanie na jakie ceny się nastawiać za podział majątku czy są jakieś widełki, czy jest to uzależnione od wielkości majątku czy od czego? Jeśli ktoś już to przechodził proszę o info?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2013,
RE: Podział Majątku - adwokat cennik
Nie ma czegoś takiego jak cennik - zależy to od adwokata, kancelarii, skomplikowania sprawy oraz ilości rozpraw...uderz do adwokata i zapytaj - takie spotkanie nic nie kosztuje
06-03-2013,
ok ale do którego adwokata uderzyć we Wrocławiu - majątek jest dość duży a podział ma być nie po mojej myśli więc potrzebuje kogoś naprawdę dobrego?
06-15-2013,
(06-03-2013 )Majk22 napisał(a):  ok ale do którego adwokata uderzyć we Wrocławiu - majątek jest dość duży a podział ma być nie po mojej myśli więc potrzebuje kogoś naprawdę dobrego?

Mogę Ci podpowiedzieć, że na rynku Wrocławskim bardzo dobre opinie ma kancelaria adw. Pawła Borowskiego http://www.adwokat-wroclaw.info.pl - szczególnie ich polecają w sprawach cywilnych więc zakładam, że warto tam się udać - osobiście nie korzystałem więc nic więcej nie powiem, ale jeśli musiałbym skorzystać to udał bym się właśnie tam
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości