Aktualny czas: 08-16-2018, 02:48 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat do spraw rodzinnych Warszawa
11-20-2013, 01:28 AM
Adwokat do spraw rodzinnych Warszawa
Poszukuję dobrego adwokata z Warszawy do poprowadzenia sprawy. Niestety adwokatów jest jak mrówek i ciężko mi zdecydować komu mam zlecić sprawę - byłam już na konsultacjach u kilku mecenasów którzy niby to mają dobrą opinie ale na miejscu odniosłam zupełnie inne wrażenie - pytanie do kogo się zwrócić jeśli chcę mieć sprawę poprowadzoną dobrze i w rozsądnej cenie - nie mam zamiaru chodzić więcej na kosultacje bo każdy bierze za to 300zł a w obecnej sytuacji gotówka jest mi bardzo potrzebna
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-13-2013, 08:45 PM
RE: Adwokat do spraw rodzinnych Warszawa
zobacz tutaj masz opinie o adwokatach z Warszawy - znajdzie się także coś napewno o specjalistach od spraw rodzinnych http://www.money.pl/forum/szukam-dobrego...82136.html
03-05-2014, 03:32 AM
To chyba najgorsze z możliwych rozwiązań - przecież poczytaj to ewidentnie widać, że adwokaci sami sobie piszą te opinie a do tego jeszcze gryzą się między sobą - naprawdę chciałbyś zlecić sprawę adwokatowi który ma tyle wolnego czasu aby sobie pisać opinie w internecie?
03-05-2014, 03:38 AM
Moją sprawę rozwodową prowadzi Adwokat Jacek Sosnowski - człowiek siedzi głęboko w sprawach rozwodowych - obecnie wygraliśmy moją sprawę w pierwszej instancji i wszystko jest na dobrej drodze aby cała ta sprawa skończyła się korzystnie dla mnie. Sam dostałem na tego adwokata namiar od osoby której pomógł w sprawie rozwodowej i też zakończyła się wygraną. Smiało polecam w razie pytań smiało piszcie na prv.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości