Aktualny czas: 08-16-2018, 02:48 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat od rozwodu Wrocław
03-22-2013, 07:55 PM
Adwokat od rozwodu Wrocław
witam wszystkich na forum,

Poszukuję od kilku dni i czytam opinie w internecie na temat adwokatów specjalizujących się w sprawach rozwodowych - jednak nie znalazłem jak narazie jednoznacznej odpowiedzi na pytanie do którego adwokata się zgłosić - chciałbym oczywiście połączenia dobrego specjalisty przykładającego się do sprawy oraz rozsądnych kosztów. Możecie polecić kogoś kto prowadził sprawy dla Was - chodzi mi o opinie osób które korzystały z usług danego prawnika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2013, 11:45 PM
RE: Adwokat od rozwodu Wrocław
temat klepany w internecie na każdy możliwy sposób - każdy ma swoje typy oraz budżet - wpisz sobie w necie adwokat wrocław opinie i zjadziesz na bank...
04-04-2013, 11:41 PM
no to doradziłeś - osobiście bym szukał małych kancelarii gdzie są prawnicy specjalizujący się w prawnie cywilnym - nie koniecznie im droższy tym lepszy.
04-10-2013, 07:27 AM
Wink RE: Adwokat od rozwodu Wrocław
Wez takiego który sam chodzi na rozprawy - nie aplikanci, sam czyta akta i sam pisze pisma i do tego jeszcze poświęca czas na rozmowę z klientem przed rozprawą przedstawiając możliwe scenariusze......hahahahha żartowałem przecież nie ma takich Tongue
04-10-2013, 07:38 AM
temat niestety dość popularny bo wiele związków obecnie niestety potrzebuje sądu aby zakończyć swoje relacje, adwokatów jest już też do wyboru do koloru, lepsi gorsi, starsi i młodsi - trzeba naprawdę dobrze się zastanowić komu powierza się sprawę rozwodową, podział majątku gdyż od takiej jednaj sprawy może zależeć wiele w naszym przyszłym życiu - doradzam Ci dobrze poczytać w internecie przed podjęciem decyzji - sprawdź standardowo w google - masz też portale http://www.dobryprawnik.org , http://www.znanyprawnik.pl - na forach wiele wątków http://forumodszkodowania.info/showthrea...d=64#pid64 - pozdrawiam i życzę powodzenia
04-12-2013, 08:08 PM
no tak zwłaszcza forum gazeta.pl - tam masz ładny słup ogłoszeniowy - sami sobie opinie piszą polecam lekutrę kup smiechu Smile
04-17-2013, 01:18 AM
adwokat Paweł Borowski to dobry specjalista od rozwodów ( do tego robił mi jeszcze podział majątku oraz alimenty) pomógł mi a później jeszcze mojej koleżance - sprawy prowadzone naprawdę na wysokim poziomie - ma Kancelarię na Strzegomskiej. Niestety problem z nim taki, że nieraz ma takie okresy że nie bierze nowych spraw ze względu na dużo obłożenie - z tym miałam problem - umów się na wstępne konsultacje moim zdaniem będziesz zadowolony.
04-20-2013, 12:48 AM
Zleciłem sprawę adwokatowi Borowskiemu - ma pozytywne opinie w sieci więc mam nadzieję, że się nie zawiodę. Jak narazie napisał i złożył pozew - szybko i sprawnie bo raptem po 4 dniach od zlecenia sprawy. Jak będzie dalej z pewnością poinformuje....
04-22-2013, 12:34 AM
no relacjonuj na bieżąco, moje sprawy prowadzi obecnie - kładzie duży nacisk na przygotowanie Klienta do każdej rozprawy, omówienie świadków - to bardzo duży plus bo przynajmniej się tak nie stresujesz, mam mniej więcej porównianie jak patrze na adwokata mojej już prawie byłej żony to zdaje się że bardzo dobrze wybrałem także dzięki pomocy osób z tego forum.
04-25-2013, 07:31 AM
Odradzam p.Ewelinę Mrozik, tragedia,jest niekompetentna,nie umie czytać dokumentów z sądu.
nie umiała dokończyć mojego rozwodu za porozumieniem stron.nigdy nie ma czasu.a jak czegoś nie załatwi lub nie wie, mówi nieprawdę na swoja korzyść. Nie bierze dużo,ale płaci się podwójnie,bo trzeba się posiłkować innym adwokatem, który tez weźmie za usługę. Bardzo żałuję, że wcześniej nie szukałem opinii w internecie tylko poszedłem w ciemno.....
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości