Adwokaci, Opinie, Porady prawne, Wrocław
Jak zwiększyć szanse na opiekę nad dziećmi - Wersja do druku

+- Adwokaci, Opinie, Porady prawne, Wrocław (http://www.adwokatwroclawopinie.pl)
+-- Dział: Kategorie (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Postępowanie cywilne (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Jak zwiększyć szanse na opiekę nad dziećmi (/showthread.php?tid=308)

Jak zwiększyć szanse na opiekę nad dziećmi - BESZOWY - 10-16-2018

Podpowiedzcie nie wiem co robić pozew jest złożony z mojej inicjatywy bez orzekania o winie opieka naprzemienna nad dziecmi (10 lat , 4 i 3) z miejscem zamieszkania u ojca bo w czasie składania nie miałam mieszkania ..... teraz wynajmuje mieszkanie z nowym partnerem i chce walczyć o to żeby dzieci były ze mną tym bardziej ze bardzo lubią mojego nowego partnera mówią ze nie chcą do taty tylko do mnie i do wujka .... jak najmłodsza córka śpi u mną i po 3 dnich ojciec po nią przyjechał płakała histerycznie wczepiona we mnie bo ona chce być z mama chce spać z mama a on ją siła wyrywa mi z rąk..... co mam robić fakt u ojca mają 2 pokoje ja wynajmuje kawalerkę mąż dużo zarabia ja mało .... jak mogę zwiększyć swoją szansę na to żeby dzieci były u mnie jak sąd na to będzie patrzył jakie mam szanse

RE: Jak zwiększyć szanse na opiekę nad dziećmi - mifffica - 10-16-2018

Przede wszystkim większe mieszkanie żeby warunki do wychowywania dzieci. To że on więcej zarabia dla mnie nie ma znaczenia. Pieniądze to nie wszystko.

RE: Jak zwiększyć szanse na opiekę nad dziećmi - Sorbneto - 10-16-2018

Nie rozumiem autorki postu, chce opieki naprzemiennej a walczy o miejsce pobytu dzieci.. Ustalicie 2 centra życiowe dzieci i matki i ojca rozdzielając przykład : 1 tydzień w miejscu zamieszkania ojca i 2 tydzień w miejscu zamieszkania matki. To proste.